Twitter Kapatılan Hesapları Açıyor mu?

'Twitter' forumunda iyi10 tarafından 4 Ara 2019 tarihinde açılan konu

 1. iyi10

  iyi10 Site Yetkilisi Admin

  Katılım:
  4 Ara 2019
  Mesaj:
  12
  Alınan Beğeniler:
  1,642
  Ödül Puanları:
  78
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Web
  Şehir:
  ankara
  Web:
  https://www.iyi10.net
  Sosyal ağlar arasına yeni katılmasına rağmen kısa sürede dünyanın en popüler sosyal mecrası olan Twitter hakkında merak edilen birçok sorunun arasında, Twitter kapatılan hesapları açıyor mu? Sorusu da genel olarak yer almaktadır. Gerek Twitter yönetimi tarafından kapatılan ve gerekse kendimizin daha önceden kapattığımız Twitter hesabımızı nasıl aktifleştireceğimiz konusunda merak edilen soruların cevabı, yazımızın detayında yer almaktadır.

  Twitter Platformunda Banlı Hesaplar Nasıl Açılır?
  Askıya alınmış Twitter hesabının açılması şeklinde de adlandırabileceğimiz bu işlem, bazı durumlarda uygulanması halinde yarar sağlayarak hesabın geri açılmasına imkan vermektedir.

  Birçok farklı nedenden dolayı askıya alınan Twitter hesabını geri alma yöntemleri bulunmakta olup, uygulayabileceğiniz yararlı yöntemler vardır.

  En basit askıya alınma yönteminde, hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza güvenlik kodu girmenizi isteyen bir ekran çıkmaktadır. Farklı sitelerde de benzer şekilde karşımıza gelen bu ekrana, size verilecek olan kodu girerek geçici askıyı kaldırabilir, daha doğrusu güvenlik işlemini tamamlayabilirsiniz.

  Hesabın tam olarak askıya alınması durumunda karşınıza bunun için bir uyarı çıkacak olup, bu durumda hesabınızın geri alınması daha da zorlaşmış olacaktır. Şayet haklı gerekçeleriniz var ve hesabınızın haksız yere askıya alındığını düşünüyorsanız, bu durumda Twitter yardım merkezi forumundan konuyla ilgili yetkililerle görüşme yaparak, askıya alınmış Twitter hesabının açılması için işlem yapmalarını isteyebilirsiniz. Şayet hesabınızın haksız yere banlandığı kanaati oluşursa, kısa sürede yeniden aktif edilecektir.
  46 eklentisini görüntüle
  Kapanan Twitter Hesabı Açılır mı?
  Kapanan Twitter hesabı açılır mı? Sorusuna kısmen de olsa, yukarıda cevap verdik. Ancak burada hesabın neden ve nasıl kapatıldığı da önem arz etmektedir. Hesabın askıya alınması durumunda yukarıdaki yöntemleri uygulayabileceğiniz gibi, hesabınızı kendiniz kapatmanız yani dondurmanız durumunda da, kapatılan Twitter hesabı geri açılabilmektedir.

  Twitter hesabını tekrar etkinleştirme işlemi için, öncelikle normal kullanıcı bilgilerinizi girmeniz gerekir. Ardından hesabınız anlık olarak aktif olacak ve Twitteri kullanmaya başlayabileceksiniz. Takipçi, Tweet ve diğer işlemlerin geri yüklenmesi birkaç dakika zaman alabileceği için, bu öğeler hesabınızda hemen görünmezse telaşlanmadan birkaç dakika sonra tekrar bakabilirsiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ara 2019