Breaking Bad Mobil Oyun Olarak Geri Dönüyor!

'Oyun Dünyası' forumunda webmaster tarafından 12 Ara 2019 tarihinde açılan konu

 1. webmaster

  webmaster Kullanıcı

  Katılım:
  7 Ara 2019
  Mesaj:
  58
  Alınan Beğeniler:
  657
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  istanbul
  Breaking Bad efsanesi oyun olarak yeniden canlanıyor

  Dizi severler tarafından gelmiş geçmiş en iyi yapımlardan biri olarak kabul edilen Breaking Bad konusu ve final sahnesi hem yaşanılan olayların hem de serüvenin son bulması nedeniyle izleyicileri büyük bir üzüntüye boğmuştu.
  97-36ff96974e939f586b28cee1b8bd737c.jpg
  Breaking Bad 1.sezon izleyiciler tarafından büyük miktarda takdir ve beğeni topladı.

  Yapımcı firma tarafından dizi fanlarına oldukça sevindirici bir haber var.

  Breaking Bad, Walter White ve Jessie Pinkman karakterleri sayesinde evrenin doya sıya tadını çıkarmanıza imkân verecek ücretsiz bir mobil oyun tasarlandı ve hayatımıza tekrar girmelerine olanak tanıyacak.

  Breaking Bad: Criminal Elements adı kullanılarak piyasaya çıkarılacak oyunun strateji tabanlı olabileceği tahmin ediliyor.

  Oyunun yapımcılığını ise iki deneyimli oyun firması FTX Games ve Plame üstleniyor.

  Oyundan gelen detaylar henüz açıklanmamakla birlikte, Walter White, Saul Goodman ve Jesse Pinkman gibi karakterlerinde Breaking Bad: Criminal Elements'ta olması kuvvetli bir ihtimal.

  Yapımcı firma, bu oyunun Breaking Bad hikâyesinde ki olayların bir uzantısı olarak, dizi sayesinde hayatımıza giren ve oldukça beğeni toplayan karakterlerle, fanların etkileşim kurabilmesi ve sıra dışı eğlence deneyimi yaşayabileceğini açıkladı.

  Oyunumuzun henüz yapım aşamasında olduğu bilinmekte ve bundan yola çıkarak Breaking Bad: Criminal Elements ‘in 2019 yılının sonuna doğru kullanıcılarla buluşabileceği tahmin edilmekte.

  Oyunun hangi cihaz ve platformları destekleyeceği hakkında şimdilik detaylı bir açıklama yapılmadı. Sadece mobil olduğu bilenmekte ancak ilerleyen günlerde daha net şeylerden bahsedebiliriz.