Bitcoin İyi Bir Yatırım Mıdır?

'Bitcoin' forumunda webmaster tarafından 12 Ara 2019 tarihinde açılan konu

etiket:
 1. webmaster

  webmaster Kullanıcı

  Katılım:
  7 Ara 2019
  Mesaj:
  58
  Alınan Beğeniler:
  657
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  istanbul
  Günümüzde Bitcoin kavramını duymayan kalmadı. Az çok içine girdiğimiz bu kripto parası dünyasın çoğu kişi için oldukça avantajlı bir yatırım oluyor.

  Çoğu kişi Bitcoin’i emeklilik için oldukça avantajlı bir yatırım olarak alıyor.

  Peki, Bitcoin gerçekten iyi bir yatırım mıdır?

  İşte bu soruya yazımızda yanıt arayacağız.

  Bitcoin oldukça esnektir, Bitcoin ile birçok alışveriş hatta inidirimler oluşabiliyor. Çoğu kişi Bitcoin’i kullanmaktan oldukça memnun. Ödeme şirketleri arasında yer alan Bitpay sistemi Bitcoin sistemi kredi kartlarının bilinen sistemlerinden biri olan Visa ile birleştiriyor. Yani Visa kartlarını kullandığınız her yerde artık Bitcoin kullanmanız mümkün bir hale geliyor. Günümüzde Bitcoi öyle büyük bir gelişmeye uğradı ki Bitcoin ile ev alanlar dahi bulunuyor. Amerikan bankasına da giren Bitcoin Amerika Birleşik Devleti için olmazsa olmaz halini almış durumda. Piyasaya bakıldığı pek çok ekonomist Bitcoin’in artış göstereceğine dair yorumlar ile bizi karşılıyor. Özetle pek çok kişi Bitcoin ve kripto paralar ile emeklilik yatırımları yapmaya başladı.
  86 eklentisini görüntüle
  Bilindiği gibi Bitcoin!in değeri çok kısa sürede artış gösterdi. Zaten günümüzde çok ünlü finans uzmanları da Bitcoin’ in arkasında yerini alıyor. Hatta 2018 yılında Bitcoin para başına 11.400 dolarlık bir yatırım dahi söz konusu oldu.

  Bitcoin’in ucuz olması da pek çok kullanıcı tarafından cazip görülüyor. Diğer kripto paralarına oranla Bitcoin ile yapılcak yatırım tavsşye ediliyor. Sürekli kontrol altında bulunmakta olan Bitcoin arzı oldukça iyi bir şekilde korunmaktadır. Yanş her istediğinizde Bitcoin tedarik etme imkânınız yoktur.

  Peki ne kadarlık bir yatırım yapmalıyız?

  Bu gibi sorularınız bulunuyor ise buna cevap her yerde aynı gücünüz kadar yatırım yapmalısınız. Siz boğa tarafında iseniz kazançlarınızdan yüzde 1 kadar yatırmanız emekliliğiniz için yeterli olabilir.